Hlavní stránka
Vstup pro poradce
Hlavní stránka O firmě Partneři Produkty Kontakt

Kontakt

fps Hrbáč s.r.o.

Sídlo: U Staré elektrárny 1881/2, 710 00  Ostrava - Slezská Ostrava

IČ: 268 13 742

DIČ: CZ268 13 742

Spisová značka: Zápis v obchodním rejstříku vedený Krajským soudem v Ostravě, oddíl C, vlo?ka 25665

(Základní kapitál: 1.000.000,- Kč)

Kancelář:
Ostrava: 28.října 168 (budova Hutního projektu) 5.patro, 709 00 Ostrava

email: infolinka@fps.cz
tel.: 605 208 055


Jednatel společnosti
Radomír Hrbáč
radomir.hrbac@fps.cz


- Drazí přátelé,
Léto je za námi a po odpočinku a jistě plní energie se před námi otevírá nejbarevnější období roku. Tento podzim je ve znamení změn. Jak jsme již avizovali, rozjíždí se naplno důchodová reforma. Podle hesla „kdo chvíli stál, stojí opodál“, je potřeba vědět, jak a co se chystá a popř. jak se tohoto dělení trhu zúčastnit. Jsou však i signály o zdanění stavebek a pojistek. Co s tím, zda se Vás to týká a zda se tomu dá utéct jsou opět informace, které by Vás měly zajímat. Podařilo se nám přes léto vyřídit licence pro optimalizaci spotřeby energií jak pro firmy, tak i pro fyzické osoby a stím související další úsporná opatření. Finance dnes začínají u drtivé většiny subjektů právě analýzou a možnostmi úspor.
Jsme nachystáni na změny trhu a známe mnohá řešení (ikdyž nikdo neví vše). Jistě se vyplatí „ být v obraze“. Peníze jsou kulaté a jak to udělat, aby se kutálely k nám je pouze o tom, mít správné informace. Proto, pokud máte potřebu takovýchto informací, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit a to ať už přímo na některého kolegu nebo přímo na společnost.
Vzhledem k nárůstu práce a činností hledáme nové kolegy, tedy ty, kteří by si chtěli vydělat nemalou částku. Patříte-li mezi takové, kterým by se hodilo si zvednout příjem, přihlašte se na přijímací pohovor.
Radomír Hrbáč
ředitel společnosti


- zdravím Vás v již předvánočním čase